• bilgi@yildiztreyler.com.tr

Yıldız Treyler Sertifikalar

Açık Kasa Treyler

Üretim Çeşitleri; Kuruyük treyler, optima treyler, jumbo treyler, kamyon arkası römork, kapalı kasalı tekstil taşıma treyleri.

Şasi; Yüksek mukavemetli çelikten ISO standartlarına uygun, ( I ) profil şeklinde , otomatik tozaltı kaynak makinesinde imal edilmektedir.İki şasi özel şekillendirilmiş ara kroslar ve yastıklarla çevre sacına bağlanmıştır. Yastıklar, taban döşemenin mukavemetini sağlayacak aralık ve sayıda konulmaktadır.

Dingil; Her biri 9 ton taşıma kapasiteli, otomatik fren cırcırlı, 3 adet ithal BPW-SAF veya yerli dingil kullanılmaktadır.

Mekanik Ayak; 24 ton taşıma kapasiteli, çift hızlı, ithal mekanik ayak.

Hava Tesisatı; Bu tesisatta poliamid fren boruları ve fittingler kullanılmaktadır.Havalı süspansiyon sisteminde ön dingil kaldırma, fren devresi ve ABS için gerekli olan hava ihtiyacı, hava tanklarından sağlanmaktadır.

© COPYRIGHT 2013 - Yıldız Nakil Vasıtaları Kasa Treyler İmalat Pazarlama Nakliye ve Depolama Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Web sitesi içeriğindeki resim, metin, grafik veya herhangi bir materyalin izinsiz kullanımı veya kopyalanması telif hakkı ihlali oluşturmaktadır. Designed by Organik İnsan

Yıldız Treyler Sertifikalar