• bilgi@yildiztreyler.com.tr

Yıldız Treyler Sertifikalar

Kalite Politikamız

misyon-vizyon

Amacımız:

Müşterilerimizin istinasız memnuniyetini sağlayacak ürünleri sunarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak ve firmayı otorite bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

Bu amacın gerçekleşmesi için firmamızın tüm proseslerinin yüksek kalite seviyesinde,ürünlerimizin de pazarın ekonomik teknik gereksinimlerine uygun biçimde üretilmesi;bunun için çalışanlarımızın profesyonelce yetiştirilmesi için gerekli eğitim olanaklarının sağlanması,bu olanakların tümünün müşteri memnuniyeti doğrultusunda kullanılması,kalitemizin daima üst seviyede tutulması hedeflenmektedir.

Hedeflerimize ulaşmak,kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerin aktivitelerinde Kalite Yönetim Sistemi gereklilikleri esas olacaktır.Belirlenmiş olan politika ve hedefler zorunlu olup,tüm birimlerde ve kademelerdeki çalışanların Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyonu ve talimatlarına uygun çalışması gerekmektedir.

KALİTE İMALATIMIZIN GURURU OLUP TÜM ÇALIŞANLARIMIZ BU GURURU DAİMA YAŞAYACAK VE YAŞAMASINI SAĞLAMAK İÇİN DE VAR GÜCÜ İLE ÇALIŞACAKTIR.

© COPYRIGHT 2013 - Yıldız Nakil Vasıtaları Kasa Treyler İmalat Pazarlama Nakliye ve Depolama Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Web sitesi içeriğindeki resim, metin, grafik veya herhangi bir materyalin izinsiz kullanımı veya kopyalanması telif hakkı ihlali oluşturmaktadır. Designed by Organik İnsan

Yıldız Treyler Sertifikalar